Kodu > Uudised > Sisu
City Mootorrataste rehvide ladustamine peab pöörama tähelepanu olulistele üksikasjadele
Oct 11, 2017


City Mootorrataste rehv on üldjuhul tahke rehvid, sest tahkete rehvide puhul ei esine toote läbitorkamise ohtu ning ka koormus on suur, et igaühel linna mootorrataste rehvil oleks parem arusaam, siis lubage meil linna mootorratta rehvi ette võtta ladustamiseks:
1, City Motorcycle rehv tuleks hoida ladu, raamatukogu hoida kuiv ja ventileeritud, et vältida kokkupuudet.
2, sisemine toru eraldi hoidmiseks, tuleks täita õige õhuhulga juures. Kui poolringikujulisest puitraamist ripub, pöörake tugipunkti regulaarselt ja ärge keerake seda korraks või virnake.
3, tuleb paigaldada linna mootorrataste rehvid või komplektid, see on rangelt keelatud ja virnastatud südame rippuma. Suur linna mootorrataste rehv on saadaval ainult ühel pinnal, keskmisel ja väikesel linna mootorrataste rehvil. Pöörake iga kahe kuu tagant.
4, linna mootorratta rehv peaks olema eemal kuumusest, elektritootmisseadmetest ja osooniplatside tootmisel. Ärge segage õli, lihtsaid esemeid ega keemilist korrosiooni.
5, et vältida päikesevalgust või vihma, ei tarnita linna mootorratta rehvi, mitte õliga, tuleohtlike materjalidega, keemilise korrosiooniga ja muu seguga ning kaetud tentadega. Tuleb luua kaugtransport.
6, City Motorcycle rehvi tuleb hoida varude kaartidel, registreerida City Motorcycle rehvitüüp, spetsifikatsioonid, tase, etikett, tootmis- ja ladustamisaeg, vastavalt partiide tootmis- ja ladustamisajale, kõigepealt kõigepealt kasutamisjuhendile.
Kui linna mootorratta rehvi tuleb eraldi hoida, täitke õige õhuhulk. Kui poolringikujulisest puitraamist ripub, ärge keerake lamedat või korstnat, vaid pöörake ka pöördepunkti vastavalt ajakavale. Ja sama mälumahuti, rehvide või City Motorcycle rehvi sisemine toru ei saa olla tasane, mitte püstine südame rippuma; ja suurte linna mootorrataste rehvide jaoks on tema ainus üheastmeline seadusandlus, väike ja keskmise suurusega City Motorcycle rehv lubanud kahekordistada põrandat, iga kahe kuu järel kerida üks kord.
City Mootorrataste rehv Pikaajalise töö tõttu maapinnal on City Motorcycle rehv suurimasse lisavarustusse kuuluvas komplektis ja seda ei kasutata teatud määral kulunud. Loomulikult me ​​ütlesime, et kulumise määr ei mäda räbu, seda saab muuta. Kahveltõstukettevõte tuletab teile meelde, et kui teie linna mootorrataste rehv ilmub, tuleb asendada järgmine nähtus:
City Motorcycle rehvi normaalne kasutusaeg on 4,5 aastat. Kuna kummirehv on tingitud pikast ajast ja vananemisest, siis 5 aasta pärast, isegi kui turvise kulumine on ka väga väike, et asendada parim. Ja paljud väikesed praod on punktist tingitud stiimulite põhjus. City Motorcycle rehvi elu sõltub City Motorcycle rehvi kummi koostisest ning autokeskkonnast ja sõiduharjumustest. Nii nõuab see, et juhil sõidaks mõnda aega tavalises autos, on linna mootorrataste rehvi vananemine märgiks ka turvise pinnast peamiselt õlal või õlal ja muud ajutine päikese käes olevad osad. lööb vihma kummist pinna. Silmuses on väikesed praod, mis näitavad, et linna mootorrataste rehvi kandevõime ja kvaliteet on sellel ajal hakanud langema, et vähendada punktidest ohtu, mis on parim varajane asendamine.
Lisaks vananemisele. Näidata City Motorcycle rehvi tegelikku kulumist. Ja kulumismõõdikute puudumisel on City Motorcycle rehvil võimalik mõõta ka kallurit (või spetsiaalset linna mootorratta rehvi mustrit), City Motorcycle rehv on ka loomulik kulumine, nii et tõstuki ettevõtte rehvid tehases märgistatakse enne rehvi kulumispiirang. City Motorcycle rehvi, mille süvise sügavus on alla 1,6 mm, ei saa enam kasutada, kuna City Motorcycle rehvi vesi ja jõudlus on oluliselt vähenenud. Lisaks, kui linna mootorratta rehvi on kolm või neli korda remonditud, siis soovitas tõstuki firma, et soovid selle linna mootorratta rehvi kõige paremini mitte-sõidu ratta või tagarattaga, et vähendada punktsiooni ohtu.